HOTLINE +48501457045, +48502571606
Pokaż wyszukiwarkę


Apartamenty Kraków Kazimierz


apartamenty w krakowie rezerwacja

Apartamenty Kraków Kazimierz

Krakowski Kazimierz - jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Nic dziwnego, że tak bardzo ukochali je artyści oraz turyści.

To miejsce magiczne, nocne serce i centrum Krakowa, tętniące życiem, dzięki licznym pubom, restauracjom, czy kawiarniom, jakie mieszczą się w tej pięknej, żydowskiej dzielnicy.

To również centrum spotkań z przyjaciółmi, oaza dla złaknionych spokoju i artystycznego zgiełku zarazem...

Magia tego miejsca przyciąga i kusi, oferując coś więcej, niż tylko kolejny punkt do zwiedzenia na mapie Krakowa.

apartamenty kraków kazimierz

Relaks i praca

To doskonałe miejsce na relaks i pracę. Jeśli więc wasze kroki skierują się w stronę Krakowa, koniecznie musicie nie tylko zwiedzić Kazimierz, ale i właśnie tu nabrać oddechu.

Możliwe będzie to dzięki jak najdłuższemu przebywaniu właśnie w tej dzielnicy i upajaniu się jej niepowtarzalnym klimatem i aurą, która wprost zniewala.

Właśnie dlatego, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, udostępnione zostały apartamenty Kraków Kazimierz.

Tu, w tym urokliwym zakątku Krakowa, przy radosnych odgłosach życia, wśród rozbawionych ludzi oraz dźwięków klezmerskiej muzyki i aury kultury żydowskiej, możliwe jest znalezienie przytulnego i taniego apartamentu, w którym można wypocząć i nabrać wiatru w żagle.

Specyfika tego miejsca przenosi się i na nasze apartamenty, które urządzone zostały w gustowny i komfortowy sposób, tak by dać maksimum wygody i uczucie przypominające przebywanie we własnym domu, a jednocześnie podkreślić, że jest się w miejscu nietuzinkowym, jedynym w swoim rodzaju.

apartamenty na kazimierzu kraków

Apartamenty Kraków Kazimierz, to miejsca ciche, wygodne i bezpieczne. Wszystkie oferowane przez nas miejsca noclegowo-wypoczynkowe urządzone zostały w sposób funkcjonalny, z dużym smakiem i wdziękiem, tak, by zadowolić nawet wybredne gusta.

Naszym dużym atutem są jednocześnie i ceny, jakie proponujemy za nocleg. Przystępne i konkurencyjne.

A co najważniejsze, wynajęcie apartamentu to w częstych przypadkach koszt przenoszony na kilka osób wynajmujących go, nie zaś koszt liczony od osoby. A to sprawia, że apartament o wysokim komforcie, mogą Państwo wynająć za naprawdę niewielkie pieniądze.

Wynajem apartamentów na Kazimierzu w Krakowie

Nasze apartamenty które figurują na stronie mają zdecydowaną przewagę nad hotelami, czy hostelami. Atrakcyjna cena, brak współdzielenia studia, czy pokoju z obcymi osobami, cisza, spokój, intymna, domowa atmosfera plus możliwość maksymalnego wykorzystania wynajętego apartamentu, zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami, to tylko niektóre atuty.

Do swojej dyspozycji mają Państwo bowiem sprzęty domowe, typu pralka, lodówka, kuchenka, umożliwiające tanie zakwaterowanie i tani pobyt w sprzyjających warunkach.

kraków kazimierz apartamenty

Jeśli dodać do tego urokliwą lokalizację Kazimierza, nasze apartamenty to prawdziwa gratka na rynku. Znajdują się bowiem w pięknych kamienicach, czy oficynach, w otoczeniu podobnych kamienic, tworzących niebanalny klimat.

Dla osób, które decydują się na dłuższy wynajem tych idealnie położonych apartamentów, oferujemy dodatkową korzyść w postaci możliwości negocjacji cen. Dzięki specjalnym kodom rabatowym, pobyt w danym apartamencie może być tańszy niż tradycyjnie.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i wynajęcia apartamentu.


Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat noclegów w naszych apartamentach zadzwoń::

  • +48 501 45 70 45
  • +48 502 57 16 06
  • +48 12 430 62 22
Apartamenty w Krakowie to profesjonalny serwis umożliwiający wynajem apartamentów, czyli np. tak jak poprzez inne serwisy jest możliwe zakwaterowanie w warszawie, tak wynajem apartamentów w Krakowie jest możliwy dzięki niniejszej stronie.
Copyright 2005-2024 © Apartamenty w Krakowie.