HOTLINE +48501457045, +48502571606
Pokaż wyszukiwarkę


Apartamenty Kraków Stare Miasto


apartamenty w krakowie starym mieście rezerwacja

Apartamenty Kraków Stare Miasto

Kto z nas choć raz nie był w Krakowie, żeby pogłaskać ogon smoka? Jeżeli ktoś taki się znajdzie to prędziutko, prędziutko, trzeba nadrobić ten brak! A przy okazji obejrzeć kilka innych ciekawych miejsc i odwiedzić choć kilka z knajpek, które znajdują się na Starym Mieście.

apartamenty kraków stare miasto

Każdy kto choć raz był w Krakowie wie, że jeden dzień to zdecydowanie za mało, aby poznać to miasto, dlatego też najlepiej zrobić sobie ciut dłuższą wycieczkę. Z myślą o turystach, którzy coraz chętniej zostają w Krakowie "na noc", przygotowaliśmy apartamenty, które doskonale sprawdzą się zarówno w roli "bazy wypadowej" na spacery małe i duże, jak również, jako tymczasowe mieszkanie dla kogoś, kto w Krakowie załatwia sprawy prywatne czy służbowe.

Jeśli chodzi o apartamenty Kraków Stare Miasto to lokalizacja, w której w urządzenie mieszkań włożyliśmy dużo serca, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się w nich komfortowo, wygodnie, słowem: jak we własnym domu. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że wracają do nas przy okazji powrotów do Krakowa.

Proponujemy Państwu bogaty wybór apartamentów w pobliżu Starego Miasta Krakowa. Wszystkie mieszkania są tak doskonale zlokalizowane, że dostanie się na Rynek Główny nie zajmuje więcej niż kwadrans.

Dołożyliśmy także wszelkich starań, aby nasi Goście nie musieli przywozić ze sobą zbyt wielu rzeczy. Apartamenty Kraków Stare Miasto są wyposażone w różnego rodzaju sprzęty AGD i akcesoria, między innymi sztućce, żelazko, ręczniki czy pościel. Wszystko po to, aby Goście, którzy nas odwiedzają, mogli poczuć się tutaj, jak w domu bez konieczności przywożenia dużej ilości przedmiotów.

Wybór apartamentu na Starym Mieście, to dobry wybór

apartamenty kraków starówka

Dokładne szczegóły dotyczące danego apartamentu w Krakowie na Starym Mieście pokazują się po wybraniu go z listy wszystkich dostępnych lokalizacji. W każdym apartamencie może zamieszkać od kilku do kilkunastu osób. Można wybierać pomiędzy lokalami jedno, dwu czy nawet trzypokojowymi. Niektóre apartamenty mieszczą się blisko siebie, na przykład w tej samej kamienicy, dzięki czemu podróżując w liczniejszym gronie można wciąż pozostać blisko siebie. Wystarczy tylko wynająć sąsiadujące ze sobą lokale.

Aby dotrzeć z większości naszych apartamentów na Rynek Główny potrzebujemy zaledwie kwadransa. W wielu przypadkach czas ten jest o wiele krótszy, gdyż część z apartamentów znajduje się tuż przy Rynku.

kraków stare miasto apartamenty

Niezwykle istotna jest też dogodna komunikacja miejska, która w centrum Krakowa jest bardzo rozbudowana. Turysta może skorzystać z tramwaju, autobusu, połączenia kolejowego czy sieci taksówek, aby szybko dotrzeć w dowolne miejsce Krakowa.

Kraków to niezwykle urokliwe miejsce, dlatego warto tu przyjechać na chociażby kilka dni. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zwiedzania naszego pięknego miasta, z naszej strony oferujemy komfortowy nocleg, który sprawi, że każdego dnia będą mieli Państwo siłę i chęci, aby odkrywać nowe tajemnice Krakowa. Do zobaczenia w Krakowie!


Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat noclegów w naszych apartamentach zadzwoń::

  • +48 501 45 70 45
  • +48 502 57 16 06
  • +48 12 430 62 22
Apartamenty w Krakowie to profesjonalny serwis umożliwiający wynajem apartamentów, czyli np. tak jak poprzez inne serwisy jest możliwe zakwaterowanie w warszawie, tak wynajem apartamentów w Krakowie jest możliwy dzięki niniejszej stronie.
Copyright 2005-2024 © Apartamenty w Krakowie.