HOTLINE +48501457045, +48502571606
Pokaż wyszukiwarkę


Noclegi Kraków Krowodrza


apartamenty w krakowie starym mieście rezerwacja

Noclegi Kraków Krowodrza

krowodrza noclegi

Nie ulega wątpliwości, że Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Znajduje się tutaj tak wiele do zwiedzenia i obejrzenia, tyle urokliwych miejsc i knajpek, że jednodniowy przyjazd do miasta nie ma wręcz większego sensu. Dlatego też z myślą o gościach i turystach, stworzyliśmy bazę 368 apartamentów, które znajdują się w ścisłym centrum Krakowa. Dzięki temu osoby, które zdecydowały się na przyjazd do dawnej stolicy Polski, zarówno w celach turystycznych, jak i związanych z pracą, mają miejsce, w którym będą mogli odpocząć w miłych, komfortowych warunkach.

Noclegi Kraków Krowodrza to nasza propozycja dla osób, które przebywają w Krakowie. W doskonały sposób osiągnęliśmy kompromis pomiędzy niewygórowaną ceną a ogromnym komfortem, jaki gwarantujemy naszym gościom. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście czuli się tutaj, jak najlepiej, a naszym celem jest ich zadowolenie. Najlepszym dowodem na to, że realizujemy ten cel jest fakt, iż Goście niejednokrotnie wracając do Krakowa, wracają również do nas.

noclegi kraków krowodrza

Co sprawia, że Noclegi Kraków Krowodrza są aż tak wyjątkowe? Przede wszystkim każdy z naszych apartamentów to niezależne, kompleksowo wyposażone mieszkanie z łazienką oraz kuchnią czy też aneksem kuchennym. Nasi Goście nie muszą martwić się sztućcami, ręcznikami czy pościelą. Staramy się zapewnić wszystko, co pozwoli w wręcz domowych warunkach spędzić czas w apartamencie.

Jesteśmy niezwykle elastyczni i staramy się zawsze dostosować do potrzeb Gościa. W związku z tym na życzenie zmieniamy układ funkcjonalny pokoju, zapewniamy transfer z lotniska, jak również zapewniamy wsad do lodówki w ramach śniadania czy proponujemy profesjonalny serwis sprzątający. Dla naszych zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy także strzeżone parkingi. Chcąc pokazać naszym Gościom piękno Krakowa, przygotowujemy dla nich materiały reklamowe o mieście oraz o wycieczkach turystycznych.

kraków krowodrza noclegi

Apartamenty na Krakowie Krowodrza są niezwykle stylowe, przytulne i nastrojowe. Każdy z naszych Gości może znaleźć coś dla siebie, ponieważ przygotowaliśmy zarówno apartamenty w stylu retro, jak również i bardzo nowoczesne, oryginalne wnętrza. Dlatego też Goście nie są zmuszeni do przebywania w barokowych wnętrzach, jeżeli lubią coś zupełnie innego a spośród prawie 400 różnych apartamentów, na pewno każdy ma szansę znaleźć coś, co w pełni będzie odpowiadało jego potrzebom.

Kraków to wyjątkowe miasto, dlatego też chcieliśmy dotrzymać mu kroku i apartamenty przez nas przygotowane również są wyjątkowe. W doskonały sposób udało nam się połączyć niewielką cenę ze świetną jakością obsługi i wspaniałymi wnętrzami apartamentów. Mamy nadzieję, że odwiedzając Kraków, zajrzą Państwo również do nas. Postaramy się przygotować specjalnie dla Państwa coś zupełnie wyjątkowego. Bo dla nas każdy Gość jest wyjątkowy i należy mu się specjalne traktowanie. Serdecznie zapraszamy do Krakowa z noclegiem w którymś z naszych apartamentów.


Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat noclegów w naszych apartamentach zadzwoń::

  • +48 501 45 70 45
  • +48 502 57 16 06
  • +48 12 430 62 22
Apartamenty w Krakowie to profesjonalny serwis umożliwiający wynajem apartamentów, czyli np. tak jak poprzez inne serwisy jest możliwe zakwaterowanie w warszawie, tak wynajem apartamentów w Krakowie jest możliwy dzięki niniejszej stronie.
Copyright 2005-2024 © Apartamenty w Krakowie.