Apartamenty pod Wawelem Kraków to noclegi tanie i komfortowe.

Poniżej prezentujemy Państwu naszą ofertę tanich noclegów w apartamentach pod Wawelem w Krakowie. Apartamenty Wawel Kraków to noclegi tańsze i bardziej komfortowe od hotelu. Wszystkie nasze apartamenty zlokalizowane w okolicy Wawelu w Krakowie to niezależne, w pełni wyposażone mieszkania z sypialnią, kuchnią i łazienką. W cenie już od 76 PLN za osobę za dzień możliwe jest wynajęcie całego apartamentu w cenie miejsca noclegowego w hostelu. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 1 apartamentów pod Wawelem w Krakowie oraz 128 apartamentów w ścisłym centrum Krakowa.

Pokaż wyszukiwarkę
Aby rozpocząć proces rezerwacji noclegu w apartamencie pod Wawelem w Krakowie ustaw datę przyjazdu i wyjazdu, określ ilość osób i naciśnij << Szukaj >> .
System pokaże wolne apartamenty w zadanym terminie oraz wyliczy całkowitą cenę za rezerwację noclegu.
Aby zobaczyć dokładny opis wybranego apartamentu kliknij na jego nazwę lub na zdjęcie. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie

APARTAMENT QUEEN

max 6 Osób
Pokoi: 2 (38m2)
Pod Wawelem Kraków Dietla

noclegi od 76 PLN /osobę/noc

Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat noclegów w naszych apartamentach zadzwoń::

  • +48 501 45 70 45
  • +48 502 57 16 06
  • +48 12 430 62 22
Apartamenty w Krakowie to profesjonalny serwis umożliwiający wynajem apartamentów, czyli np. tak jak poprzez inne serwisy jest możliwe zakwaterowanie w warszawie, tak wynajem apartamentów w Krakowie jest możliwy dzięki niniejszej stronie.
Copyright 2005-2024 © Apartamenty w Krakowie.