Apartamenty Kraków Rynek Główny to tanie i komfortowe noclegi w centrum Krakowa.

Poniżej prezentujemy Państwu naszą ofertę tanich noclegów w Krakowie przy Rynku Głównym. Apartamenty Kraków Rynek Główny to noclegi tańsze i bardziej komfortowe od hotelu. Wszystkie nasze apartamenty zlokalizowane przy Rynku Głównym w Krakowie to niezależne, w pełni wyposażone mieszkania z sypialnią, kuchnią i łazienką. W cenie już od 85 PLN za osobę za dzień możliwe jest wynajęcie całego apartamentu w cenie miejsca noclegowego w hostelu. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się 2 apartamenty w Krakowie przy Rynku Głównym oraz 128 apartamentów w ścisłym centrum Krakowa.

Pokaż wyszukiwarkę
Aby rozpocząć proces rezerwacji noclegu w Krakowie przy Rynku Głównym ustaw datę przyjazdu i wyjazdu, określ ilość osób i naciśnij << Szukaj >> .
System pokaże wolne apartamenty w zadanym terminie oraz wyliczy całkowitą cenę za rezerwację noclegu.
Aby zobaczyć dokładny opis wybranego apartamentu kliknij na jego nazwę lub na zdjęcie. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie

APARTAMENT ARIZONA

max 4 osoby
Pokoi: 1 (40m2)
Kraków Rynek Dietla

noclegi od 85 PLN /osobę/noc

APARTAMENT GREEN STUDIO

max 4 osoby
Pokoi: 1 (38m2)
Kraków Rynek Sławkowska

noclegi od 95 PLN /osobę/noc

Jeżeli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat noclegów w naszych apartamentach zadzwoń::

  • +48 501 45 70 45
  • +48 502 57 16 06
  • +48 12 430 62 22
Apartamenty w Krakowie to profesjonalny serwis umożliwiający wynajem apartamentów, czyli np. tak jak poprzez inne serwisy jest możliwe zakwaterowanie w warszawie, tak wynajem apartamentów w Krakowie jest możliwy dzięki niniejszej stronie.
Copyright 2005-2024 © Apartamenty w Krakowie.